Opinie

Rewelacyjne miejsce na ucieczkę od miejskiego zgiełku. Domek położony nad samym potokiem, z dala od „cywilizacji” (teoretycznie w okolicy jest kilka domów ale w praktyce nie odczuwa się tego w żaden sposób). Zdjęcia, zwłaszcza wnętrza, nie oddają uroku tego miejsca. W środku jest rewelacyjnie! Klimatyczny kominek , meble, wszystko dosiebie idealnie pasuje. Na wyposażeniu kuchni jest wszystko czego potrzeba. Kontakt z właścicielem bezproblemowy, wszystkie „techniczne” sprawy typu odbiór kluczy itp. załatwione wzorowo.

Robert
listopad 2020

Domek dopieszczony w każdym calu, przepięknie położony, w ustronnym miejscu, tuż przy strumyku, wyposażony we wszystko, czego potrzeba i urządzony z wyjątkowym smakiem. Nawet fakt, że nie ma zasięgu, nie był w tym miejscu irytujący (zasięg jest po wdrapaniu się na górę do wyższej części miejscowości), ale pozwolił na prawdziwy odpoczynek. Spokój, cisza dokoła, przyjemnie przy kominku, można przygotować własny posiłek, w kuchni jest wszystko co jest do tego potrzebne i sprawnie działająca płyta. Okolica bardzo piękna, do tego nie zatłoczona.

Ewa
wrzesień 2020

Domek klimatyczny, każdy szczegół wyposażenia przemyślany. W rzeczywistości robi lepsze wrażenie niż na zdjęciach na booking.com. Idealny na kilkudniowy pobyt dla dwóch osób. Wyjątkowa cisza i spokój w okolicy. Bliskość potoku czyni miejsce szczególnie urokliwym. Doskonały kontakt z właścicielem - panem Krzysztofem, wyjątkowa życzliwość i troska o gości (dziękujemy za wspaniale dobrane wino!). Domek położony w miejscu, z którego jest wyjście na szlaki piesze (czerwony na Łysą Górę). Polecam gorąco!

Czesław
sierpień 2020

Magiczne miejsce. Jakich coraz mniej na mapie Polski. Niesamowita dbałość właścicieli o każdy szczegół aranżacji i wystroju domku. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Miły gest na powitanie, buteleczka białego wina na stole przed kominkiem. Drewno do kominka, ogniska, bez ograniczeń. Przygotowane w wiacie obok i wysezonowane. Wszystko co konieczne do spędzania aktywnie czasu, na miejscu. Bardzo dobry kontakt z Właścicielem. Zdecydowanie duża troska o komfort gości. Całość (dom i okolica) tworząca niesamowity i niepowtarzalny klimat. Dodatkowym (jak dla mnie) atutem jest brak zasięgu GSM trzech z czterech rodzimych operatorów. Jak dla mnie cudowny pobyt. Polecam. Wrócę. Tym bardziej, że zapewne każdą porą roku to miejsce wygląda inaczej.

Andrzej
maj 2020

Chatka przeurocza, zostaliśmy powitani butelką wina - bardzo miły gest. Koce, poduszki, pościel- wszystko uprane, świeże i pachnące. Klimat domku cudowny, zadbano o każdy szczegół.

Anna
luty 2020

Bardzo klimatyczny domek, dookoła wszystkie aspekty przyrody: góry, las, szum leśnego potoku, czyste powietrze. Doskonale wyposażony domek, począwszy od salonu poprzez kuchnię, łazienkę i sypialnie. Przygotowane drewno na opał w kominku i na ognisko. Do dyspozycji leżaki. Biblioteka o tematyce historycznej również trafiła w mój gust. Gratulacje !

Piotr
wrzesień 2019

Pięknie położony i bardzo przytulny domek, oryginalna realizacja i aranżacja wnętrz. Spora przestrzeń dookoła i strumyk wraz ze starodrzewem tuż obok w terenie posesji. Cisza. Bardzo blisko piękna XVIII-wieczna drewniana cerkiew. Bardzo dobry kontakt z właścicielem, a do tego koszyczek z jabłkami i piwem w prezencie.

Matteo
sierpień 2019
Zobacz wszystkie opinie na Booking.com